کلاه حمام

کلاه حمام حوله ای

مو یکی از عوامل بسیار مهم در زیبایی افراد به شمار میرود. امروزه با تبلیغات بسیار زیادی در زمینه حفظ لطافت و پیاز مو و… مواجه میشویم. استفاده از کلاه حوله ای یکی از مواردیست که میتواند به سلامت و شادابی موهای شما کمک ویژه ای داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد ضرورت استفاده از کلاه حمام حوله ای مواردی را به شما عزیزان ارائه کنیم.

 

ضرورت استحمام و شست و شوی موی سر

موها و دست و صورت بخصوص در هوای آلوده کلان شهر ها پوشش کم تری نسبت به سایر نقاط بدن دارند. به همین دلیل شست و شوی مداوم دست و صورت و همچنین موها کمک زیادی به سلامت و شادابی موهای شما میکند.

 

چرا باید استفاده از کلاه حوله ای را جدی بگیریم

خشک کردن موها مخصوصا برای بانوانی که دارای موهای بلندی هستند کاری زمانبر و دشوار است. و همچنین آقایانی که از خشک کن های برقی(سشوار) در فاصله نزدیک استفاده میکنندآسیب جدیی به پوست سر ، پیاز مو و همچنین از بین رفتن چربی طبیعی مو میکنند. مو ها پس از استحمام بسیار ضعیف و شکننده میشوند. و بهتر است موها را با روش های طبیعی و با حوصله خشک کنیم تا سلامت موها به خطر نیفتد.

هر قسمت از پوست بدن دارای حساسیت متفاوتی نسبت به سایر نقاط است. بهتر است برای خشک کردن هر قسمت از بدن مانند دست و صورت، پاها و بالا تنه و مخصوصا موی سر از حوله جداگانه استفاده کنید. این کار علاوه بر توجه به حساسیت پوست بدن شما کمک میکند اگر در قسمتی از بدن بیماری پوستی وجود داشته باشد به سایر نقاط بدنتاان سرایت نکند.

حوله تن پوش و کلاه حوله ای(برای خرید این محصول وسایر محصولات برروی تصویر کلیک کنید)
حوله تن پوش و کلاه حوله ای(برای خرید این محصول وسایر محصولات برروی تصویر کلیک کنید)

 

کلاه حمام حوله ای فَرَت

این نوع کلاه حمام حوله ای ها کاملا دستدوز و طبیعی و از جنس پنبه است. این نوع از منسوجات حاصل ذوق و دستان تلاشگر بانوان زحمت کش شهرستان تربت جام(از توابع خراسان رضوی) میباشد.

وجود پنبه در بافت این کلاه حمام جذب آب بسیار بالایی در آن ایجاد میکند(پنبه 25 برابر وزن خود آب جذب میکند). همچنین این کلاه حمام حوله ای به واسطه فَرَت بافت منحصر به فردی دارد. برخلاف حوله های معمولی این حوله در سطح خود پرز ندارد و آب مستقیما توسط تار و پود های این حوله جذب میشود.

عدم وجود پرز سبب میشود این حوله علاوه بر حجم پایین به سرعت خشک شود چراکه هوا در بین الیاف آن به راحتی جریان پیدا میکند.

این کلاه حمام شگفت انگیز را میتوانید از وب سایت کهرمان در طرح ها و نقش های متفاوت سفارش دهید.

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

این نوع از حوله ها از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع حوله ها را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *