طرح های جدید حوله های کهرمان

حوله دست و صورت دست دوز

به لطف استقبال شما عزیزان و مشارکت در روند تولید منسوجات کهرمان در سال جدید شاهد طرح های جدید حوله های فَرَت خواهیم بود. پیش از این در مورد بخش سفارشات خصوصی و دلخواه صحبت کرده بودیم. شما عزیزان هنگامی که در این بخش صلایق خود را با ما درمیان میگذارید. ما را در ارائه بیشتر طرح ها و رنگ های مختلف حوله همراهی میکنید. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا در مورد طرح های جدید حوله های کهرمان توضیحات بیشتری ارائه دهیم.

رنگ های جدید حوله

به کمک بعضی از مشتریان عزیز وب سایت کهرمان و مشارکت آنها در بخش سفارشات مخصوص تیم کهرمان رنگ بندی ها جدیدی را به محصولات خود اضافه کرده. از رنگ های مورد علاقه شما عزیزان تقریبا در تمامی انواع حوله و منسوجات استفاده میشود. به همین دلیل شما عزیزان میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی کهرمان یا مراجعه به(سفارش) بخش پک اختصاصی انواع ست حوله و منسوجات را در رنگ های مختلف سفارش دهید.

 

طرح های جدید حوله های کهرمان

در آستانه سال جدید کهرمان با همراهی و استقبال شما عزیزان محصولات جدیدی را به بازار حوله های سنتی خود آورده. طرح های جدید حوله های روب دو شامبر به ویژه ست عروس و همچنین روب دوشامبر با نقش و نگار های سنتی و… از محصولاتی هستند که میتوانید به سبد خرید عیدانه خود اضافه کنید.

ست حوله روب دو شامبر عروس( برای خرید این محصول و سایر محصولات بر روی تصویر کلیک کنید)
ست حوله روب دو شامبر عروس( برای خرید این محصول و سایر محصولات بر روی تصویر کلیک کنید)

 

چقدر حوله های فَرَت را میشناسید؟

از فرت به عنوان دستمال های اشپز خانه ، دستمال های جیبی ، حوله دست و صورت ، خشک کن حمام ، روب دوشامبر، کلاه حوله ای و… استفاده می‌شود .

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

این نوع از حوله ها از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع حوله ها را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق منطقه تربت جام میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *