سایز بندی حوله

سایز بندی حوله

سایز بندی در انواع پوشاک برای خیلی از افراد هائز اهمیت. باتوجه به رواج بازار های اینترنتی و خرید های غیر حضوری آموزش به نحوه سایز بندی در خرید به شما کمک شایانی میکند. در ادامه همراه ما باشید تا آموزشهایی برای نحوه سایز بندی حوله و لباس به شما آموزش دهیم.

همه حوله ها احتیاج به سایز بندی دارند؟

به طور کلی سایز بندی حوله های معمولی طیف آنچنان گسترده ای ندارد. بعضی حوله ها جذب بالایی داشته و نیاز کاربر را در ابعاد کوچک هم برطرف میکنند. اما بعضی حوله ها مانند حوله های تن پوش (روب دوشامبر) باید توجه بیشتری در نوع سایز بندی به آنها اختصاص دهیم. این حوله ها همانطور که از نامشان پیداست تلفیق حوله و لباس هستند. همانند لباس دارای آستین، کمربند، بدنه و بعضا کلاه هستند.

حوله تن پوش کلاه دار فَرَت بافی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله تن پوش کلاه دار فَرَت بافی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

مواردی که در بخش بعدی به آن اشاره میکنیم راهنمای جامع سایز بندی انواع لباس است. این نوع سایز بندی در خرید حوله هم به شما کمک میکنند.

 

روش اندازه گیری و تعیین سایز انواع لباس

معمولاً خانم‌ها دارای سایز بالاتنه و پایین تنه متفاوتی هستند. به همین دلیل باید به طور دقیق اندازه‌ها را به طور جداگانه به دست آورده و بر اساس جدول سایز‌بندی، سایز لباس زنانه درست را محاسبه کنید. اندازه‌گیری بخش‌های مختلف بدن به صورت زیر انجام می‌شود.

دور سینه

به کمک متر دور تا دور سینه را اندازه بگیرید. برای اندازه‌گیری این قسمت باید از پرترین قسمت اندازه بگیرید.

دور کمر

متر را دور کمر قرار داده و آن را به صورت آزاد و شل قرار دهید. متر نباید به بدن بچسبد. اندازه‌گیری کمر را از باریک‌ترین قسمت انجام دهید.

دور باسن

ابتدا پا‌های خود را در کنار یکدیگر قرار دهید، سپس پهن‌ترین قسمت باسن را اندازه‌گیری کنید. متر را به صورت موازی با زمین قرار دهید.

سایز دور بازو

برای اندازه‌گیری این قسمت نیز کافی است متر را به دور بازو در بزرگ‌ترین قسمت قرار دهید.

سایز آستین

اندازه آستین در مناسب بودن سایز لباس اهمیت زیادی دارد. برای اندازه‌گیری آستین باید به کمک متر از برآمدگی شانه تا قسمت مچ اندازه بگیرید.

کارور جلو

برای اندازه‌گیری کارور جلو ابتدا دست‌های خود را در امتداد بدن قرار دهید، سپس فاصله بین محا اتصال بازو به بدن را از سمت راست تا چپ اندازه بگیرید.

کارور پشت

این اندازه نیز دقیقاً مشابه با کارور جلو است با این تفاوت که از پشت بدن و دقیقاً پایین گردن باید اندازه‌گیری کنید.

قد بالاتنه جلو

در بیشتر لباس‌های زنانه قد لباس در جلو و پشت یکسان است، اما گاهی اوقات نیز طراحی لباس به صورتی است که قد جلو با پشت متفاوت است. برای اندازه‌گیری قد جلو متر را از سرشانه تا کمر قرار دهید.

قد بالا تنه پشت

برای اندازه‌گیری قد پشت نیز مشابه جلو، متر را از سرشانه تا کمر قرار داده و اندازه دقیق را به دست‌آورید.

اندازه گیری سایز سر

برای اندازه گیری سایز سر یک نخ یا نوار را بردارید و دور سرتان و جایی که کلاه قرار می گیرد بچرخانید ، دقت کنید که بایدحداقل ۱ سانت بالا تر از گوشهایتان شروع به اندازه گیری کنید ،مثلا حالتی که کلاه بر روی سرتان می باشد ، نه می بایست خیلی تنگ یا گشاد باشد.

وب سایت فروش حوله کهرمان

وب سایت کهرمان در اولین گام به سراغ فروش محصولی شگفت انگیز به نام حوله فَرَت رفته است. این نوع حوله بخشی از تولیدات صنایع دستی کشور عزیزمان است. فَرَت با ذوق و تلاش بانوان عزیز و زحمت کش تربت جام(از توابع استان خراسان رضوی) به تولید میرسد.

چرخ فَرَت بافی
چرخ فَرَت بافی

برای آشنایی بیشتر با فَرَت کلیک کنید.

دست دوز بودن این حوله کمک میکند تا محصولات کهرمان با انواع سایز بندی حوله و انواع طرح های دلخواه برای شما عزیزان ارسال شود. همچنین این حوله را میتوانید در قالب های متفاوتی برای خود و عزیزانتان سفارش دهید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *