روب دوشامبر مسافرتی!

روب دوشامبر مسافرتی

شاید در دیدگاه اول تیتر این مقاله در نظر شما خنده دار به نظر برسد. حوله های روب دوشامبر یا همان تن پوش واقعا برای مسافرت مناسب اند؟. همونطور که میدانید این حوله تلفیق لباس و حوله میباشد. یعنی دارای بدن پوش و آستین و بعضاً کلاه میباشد. چنین حوله ای با این حجم و اندازه جای بسیار زیادی را در چمدان اشغال میکند. علاوه بر آن این حوله با این حجم و اندازه زمان زیادی را برای خشک شدن نیاز دارد. وهمچنین قیمت این حوله معمولا بالا تر از حوله های معمولیست و شرایط نگهداری صحیص در مسافرت برای این حوله شاید ممکن نباشد. در این مقاله همراه ما باشید تا به شما روب دوشامبر مسافرتی را معرفی کنیم. این نوع حوله علاوه بر داشتن تمام ویژگی های یک حوله روب دوشامبر تمام مواردی که مانع همراه بردن روب دوشامبر به مسافرت میشود را حل میکند.

 

روب دوشامبر های شگفت انگیز فَرَت

ربدوشامبر سلطنتی(برای خرید محصول برروی تصویر ضربه بزنید)
ربدوشامبر سلطنتی(برای خرید محصول برروی تصویر ضربه بزنید)

کشور ما ایران زمین با تمدنی چند هزار ساله مهد انواع صنایع دستی میباشد. حوله و منسوجات فَرَت بخشی از صنایع دستی کشورمان محسوب میشود که سالهاست توسط بانوان خوش ذوق و زحمت کش شهرستان تربت جام(از توابع خراسان رضوی) با همان کیفیت سابق تولید میشود.

وب سایت کهرمان ارائه دهنده انواع منسوجات فَرَت بافیست که در گام اول در تلاش است این محصول با کیفیت و دیرینه را به دست شما عزیزان برساند. این حوله ها در قالب های مختلفی تولید میشوند و ویژگی های منحصر به فردی دارند که لذت استحمام را برایتان چندین برابر میکند.

از فرت به عنوان دستمال های اشپز خانه ، دستمال های جیبی ، حوله دست و صورت ، خشک کن حمام ، روب دوشامبر، کلاه حوله ای و… استفاده می‌شود .

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

این نوع از حوله ها از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع حوله ها را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

روب دوشامبر مسافرتی فَرَت بسیار متمایز تر از روب دوشامبر معمولی

این نوع روب دوشامبر ها ساخته شده از الیاف طبیعی و باکیفیت پنبه هستند. نوع بافت این روب دوشامبر مسافرتی خاص است، به طوری که برخلاف سایرروب دوشامبر های موجود دربازار در سطح خود پرز ندارند.

عدم وجود پرز سبب میشود روب دوشامبر آب را مستقیما توسط الیاف پنبه جذب کند(پنبه تنها ماده ایست که 25 برابر خود آب جذب میکند) و جذب بسیار بالایی دارند. علاوه بر آن عدم وجود پرز سبب میشود هوا به راحتی در بین الیاف روب دوشامبر مسافرتی جریان پیدا کند و به سرعت خشک شود. خشک شدن حوله بسیار حائز اهمیت است، به طوری که باقی ماندن رطوبت و دمای مناسب حوله سبب تکثیر و رشد باکتری ها و قارچ ها میشود. باکتری ها و قارچ ها عامل اصلی بوی بد حوله و ایجاد حساسیت، آلرژی و بیماری های پوستی است.

همچنین مهم ترین وجه تمایز این روب دوشامبر مسافرتی نداشتن پزر و کم حجم بودن آن است. عدم وجود پزر و دی عین حال جذب بسیار بالا سبب میشود این حوله بسیار جم و جور و کم حجم باشد. به طوری که روب دوشامبر های مسافرتی فَرَت به اندازه یک حوله دست و صورت در چمدانتان فضا اشغال میکند.

قیمت این نوح روب دوشامبر بیار مناسب تر از نمونه های موجود دربازار است. ماده اولیه منسوجات فَرَت پنبه است، که در این شهرستان در حجم بالایی کشت میشود. همچنین بدون واسطه بودن این محصول قیمت تمام شده را به شدت برای شما مصرف کننده عزیز پایین می آورد.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق منطقه تربت جام میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *