دستمال چند منظوره فَرَت همراه شما در خانه تکانی

دستمال های چند منظوره خانه تکانی

خانه‌تکانی (فارسی تاجیکستان: جارو بندان) یکی از آیین‌های نوروزی است که مردم بیشتر مناطقی که نوروز را جشن می‌گیرند به آن پایبندند. در این آیین، تمام خانه و وسایل آن در آستانه نوروز گردگیری، شستشو و تمیز می‌شوند. این آیین در کشورهای مختلف از جمله ایران، تاجیکستان، افغانستان و جمهوری آذربایجان برگزار می‌شود. استفاده از دستمال چند منظوره و همه کاره فَرَت میتواند به انجام این آیین قدیمی کمک بسیاری کند.

دستمال چند منظوره چیست؟

هر نوع دستمال معمولا برای نظافت و تمیزی قسمت خاصی کاربرد دارند. دستمال های چند منظوره به نوعی طراحی شده اند که میتوان از آنها برای شست و شو ، گردگیری، پاک کردن لکه ها و شیشه و آیینه و… استفاده کرد. استفاده از این نوع دستمال ها مخصوصا در روز های پایانی سال میتواند به تسریع روند خانه تکانی کمک ویژه ای بکند.

چرا باید از دستمال چند منظوره استفاده کنیم؟

همه ما میدانیم در روز های پایانی سال علاوه بر خانه تکانی آیین زیبا تری هم وجود دارد. روز درخت کاری و احترام به طبیعت!

برای احترام به طبیعت بهتر است با آن مهربان باشیم و استفاده از دستمال های کاغذی و منسوجات شمیایی که دشمن محیط زیست به حساب می آیند را کنار بگذاریم. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا شما را با محصولی باکیفیت و طبیعی به نام فَرَت که جایگزینی مناسب و مهربان با محیط زیست است آشنا کنیم.

دستمال چند منظوره فَرَت

دستمال های چند منظوره فَرَت (برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر کلیک کنید)
دستمال های چند منظوره فَرَت (برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر کلیک کنید)

فَرَت نوعی از منسوجات کهن و دست دوز و بخشی از صنایع دستی کشور عزیزمان ایران است. این نوع پارچه از الیاف طبیعی و باکیفیت پنبه تولید میشود و هنر دستان زحمت کش و خوش ذوق بانوان شهرستان تربت جام از توابع خراسان رضویست.

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

این نوع از منسوجات از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع منسوجات را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

دستمال های چند منظوره فَرَت باتوجه به بافت منحصر به فردشان به سرعت آب را جذب میکنند. برای تمیز کردن سطوح کافیست تنها مقداری آن را مرطوب کنید و روی سطح مورد نظر بکشید. هیچ لکه ای بعد از استفاده از این دستما شگفت انگیز باقی نمیماند.

دیگر لازم نیست منتظر بمانید تا دستمال هایی که شسته اید خشک شوند. حوله فرت به علت بافت منحصر به فردش هوا به راحتی بین الیافش جریان پیدا میکند و به سرعت خشک میشود. و در طی روز میتوانید سطوح بسیاری را تمیز کنید.

استفاده از دستمال بی کیفیت باعث میشود که مجبور به استفاده از شوینده و پاک کننده شوید. این مواد شمیایی برای پوست و دستگاه تنفسی خطرناک و بسیار مضر اند.

این نوع از دستمال های شگفت انگیز را در قالب های مختلف از وب سایت کهرمان سفارش دهید و آیین خانه تکانی را با لذت و راحتی پشت سر بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *