دستمال های آشپز خانه و گرد گیری

دستمال آشپز خانه و گرد گیری

آشپز خانه قلب هر خانه است. بخصوص آشپزخانه بانوان ایرانی که دست پختشان زبانزد جهانیان است. اما تمیزی و تمیز ماندن آشپز خانه جزو مواردیست که در طی روز بار ها تکرار میشود. خشک کردن ظروف، تمیز کردن گاز و فر و…. ازمواردیست که همیشه در آشپزخانه با آن سر و کار داریم. مخصوصا در این روز های آخر سال و آیین شیرین خانه تکانی آشپز خانه جزو اولین مکانهاییست که به سراغ آن میرویم. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با دستمال های آشپزخانه و گرد گیری فَرَت آشنا کنیم.

دستمال های آشپزخانه و گرد گیری فَرَت همراهی بینظیر و دوست دار طبیعت و هدیه ای از طبیعت برا شما عزیزان هستند، که در خانه تکانی و امورات آشپز خانه کمک شایانی به شما خواهند کرد.

دستمال فَرَت چیست؟

برا آشنایی و اطلاعات بیشتر در مورد فَرَت بر بروی تصویر کلیک کنید
برا آشنایی و اطلاعات بیشتر در مورد فَرَت بر بروی تصویر کلیک کنید

کشور ما به علت دارا بودن تمدنی چندین هزار ساله مهد انواع بسیاری از صنایع دستی و ارزشمند است. فَرَت نوعی از منسوجات با قدمتی چن صد ساله است. این نوع منسوجات از الیاف باکیفیت و طبیعی پنبه ساخته میشوند و بافتی منحصر به فرد دارند. منسوجات فَرَت با همان کیفیت همچنان در شهرستان تربت جام(ازتوابع خراسان رضوی) تولید میشوند.

از فرت به عنوان دستمال های اشپز خانه ، دستمال های جیبی ، حوله دست و صورت ، خشک کن حمام ، روب دوشامبر، کلاه حوله ای و… استفاده می‌شود .

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

چرا این دستمال ها مناسب آشپزخانه و گرد گیری میباشند؟

همانطور که در بخش قبل مقاله اشاره کردیم این دستمال های آشپز خانه و گرد گیری از الیاف پنبه تولید میشوند. پنبه تنها ماده موجود در طبیعت است که 25 برابر وزن خودش آب جذب میکند. درنیجه این نوع دستمال ها نه تنها بسیار لطیف اند بلکه جذب آب بسیار بالایی دارند.

چرا فَرَت؟

مورد بعد این که الیاف به کار رفته در محصولات کهرمان بسیار باکیفیت بوده و بعد از استفاده متوجه میشوید که بعد از پاک کردن هر سطحی با این دستمال ها هیچ پرزی در سطح باقی نمیماند.

اگر برای خانه تکانی به دستمال احتیاج دارید این دستمال ها بهترین گزینه اند. چراکه استفاده از دستمال های یکبار مصرف هم برای ظبیعت مضر اند، و هم باید از شوینده های قوی استفاده کنید که این مورد هم برای سلامتی سیستم تنفسی و پوست بسیار خطرناک اند. دستمال های آشپز خانه و گرد گیری فَرَت به شما کمک میکنند تا بیار راحت از شر هر لکه و آلودگی خلاص شوید.

دستمال های چند منظوره خانه تکانی
دستمال های چند منظوره خانه تکانی

این نوع از منسوجات از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع منسوجات را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق منطقه تربت جام میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *