دستمال خانه تکانی

دستمال خانه تکانی

خانه تکانی یکی از آیین‌های نوروزی است که مردم بیشتر مناطقی که نوروز را جشن می‌گیرند به آن پایبندند. در این آیین، تمام خانه و وسایل آن در آستانه نوروز گردگیری، شستشو و تمیز می‌شوند. این آیین در کشورهای مختلف از جمله ایران، تاجیکستان، افغانستان و جمهوری آذربایجان برگزار می‌شود. مراسم خانه تکانی احتمالاً نشات از این عقیده میباشد که فروهرها سالی یک بار در آستانه فروردین ماه که ماه فروهرهاست، در رستاخیزی به خانه بازمی‌گردند. و اگر خانه را پاکیزه  و مرتب ببینند شادمیشوند و برای برکت خانه و شادکامی خانواده دعا می‌کنند. اگر برای خانه تکانی به دنبال همراه و همیاری میگردید، که در سهولت و تسریع این آیین شیرین کنارتان باشد. دستمال خانه تکانی فَرَت بهرین گزینه برای شماست.

دستمال خانه تکانی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک دستمال خانه تکانی به ویژگی هایی نیاز دارد، که به کار شما سرعت ببخشد. علاوه بر آن میبایست چند منظوره عمل کند تا روند انجام کار با سهولت و راحتی هرچه بیشتر پیش رود. تا روز های آخر سال را با انرژی و نشاط پشت یر بگذاریم.

1.جذب آب بالا

در خانه تکانی قطعا شست و شوی بسیاری از سطوح، ظروف و…. را پیش رو داریم. دستمال خانه تکانی باید جذب آب بالایی داشته باشد تا بتوانیم، آب باقی مانده برروی سطح مورد نظر را به خوبی خشک کنیم. علاوه بر آن بتوانیم در موارد بیشتری از آن استفاده کنیم.

2.خشک شدن سریع

در خانه تکانی با سطوح زیادی سر و کار داریم. دستمال خانه تکانی باید به سرعت خشک شود. چراکه باید برای استفاده مجدد به سرعت از آن استفاده کنیم. دستمالی که دیر رطوبت از دست بدهد؛.

دستمال باید حالتی نیمه خشک و نمناک داشته باشد. دستمال های معمولی دیر در این حالت تعادل قرار میگیرند و کاربردی نیستند.

بوی نا مطبوعی میگیرد و ممکن است بعد از استفاده در سطوح مختلف بوی نامطبوع به سطح مورد نظر منتقل شود.

3.عدم پرز دهی

دستمال های معمولی بخصوص دستمال کاغذی بعد استفاده در سطح از خودشان پرز باقی میگذارند. این مورد سبب میشود که کیفیت پاکیزگی سطح تا حد بالایی کاهش پیدا کند.

4.سنتی و دوستدار طبیعت

دستمال های مصنوعی علاوه بر اسیب به پوست سبب میشوند از شوینده بیشتری هم برای لکه بری استفاده کنید. این امر سلامت پوست شما را به خطر می اندازد. همچنین دستمال های یکبار مصرف بعد از آلوده شدن با شوینده های شمیایی در طبیعت رها میشوند و آن را به خطر می اندازند.

دستمال خانه تکانی و چند منظوره فَرَت

اگر میخواهید با تمام مشکلات بالا خداحافظی کنید، دستمال خانه تکانی و چند منظوره فَرَت بهترین گزینه است.

دستمال های چند منظوره فَرَت( برای خرید انواع دستمال برروی تصویر کلیک کنید)
دستمال های چند منظوره فَرَت( برای خرید انواع دستمال برروی تصویر کلیک کنید)

این دستمال ها از الیاف طبیعی پنبه ساخته شده اند. جذب بسیار بلایی دارند(پنبه 25 برابر وزن خود آب جذب میکند). علاوه بر آن بکر، طبیی، و دوستدار طبیعت اند و اسیبی به آن نمیزنند.

کیفیت این دستمال خانه تکانی در زمینه های مختلفی امتحان خود را به خوبی پس داده اند. عدم پرز دهی و ثبات کیفی این محصول بعد از ائلین استفاده متوجه میشوید.

از فرت به عنوان دستمال های اشپز خانه ، دستمال های جیبی ، حوله دست و صورت ، خشک کن حمام ، روب دوشامبر، کلاه حوله ای و… استفاده می‌شود .

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید

این نوع از منسوجات از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع منسوجات را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق منطقه تربت جام میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *