دستمال آشپزخانه مهم ترین ابزار خانم های ایرانی

دستمال آشپز خانه

 

دستمال آشپزخانه عصای دست خانم های ایرانی در آشپزخانه بوده و اگر به جنس و کیفیت ان دقت نشود موجب چالش ها و دردسرهای زیادی خواهد شد.

فَرَت بافی بهترین نوع بافت منسوجات در ایران
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

چرخ بافت فرت

غالبا در تمام آشپزخانه ها دستمال آشپزخانه به چشم می خورد که به عنوان پرکاربردترین ملزومات آشپزخانه به شمار می رود.
بدون وجود این دستمال ها نمی‌توان اغلب کارهای آشپزخانه را انجام داد.

دستمال آشپزخانه برای کارهایی مثل پاک کردن کابینت، سطوح مختلف مثل کانتر، خشک کردن ظروف، از بین بردن لکه ها و غیره استفاده زیادی در محیط آشپزخانه دارد. و توجه به فاکتورهای خرید باعث می شود بدانید که کدام نوع مناسب تر از همه بوده و خرید آن برای شما توصیه شده است.

ضرورت خرید دستمال آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مکان های بسیار مهم هر خانه ای محسوب می شود کجدای از گذراندن وقت زیادی در این محیط با هدف های مختلف، وسایل آن و خرید و انتخاب مناسب آنها مثل دستمال آشپزخانه بسیار حائز اهمیت است. از وسیله ای مثل دستمال آشپزخانه برای خشک کردن ظروف، گرفتن رطوبت و خیسی کنار سینک، پاک کردن سطوح مختلف و تمیز کردن کابینت ها استفاده زیادی دارد.

هنگام خرید این نوع دستمال ها باید شدیدا به موارد و نکات خرید آن توجه ویژه داشته باشید تا از خرید خود رضایت کافی داشته باشید با اینکه شاید هزینه زیادی برای شما نداشته باشد ولی تجربه خریدی اصولی و هوشمندانه و با اطلاعات کامل همیشه لذت بخش بوده و خواهد بود.

چالش های خانم های ایرانی در استفاده دستمال های آشپزخانه

اگر در جنس، کیفیت و نوع بافت این دستمال ها دقت نشود ممکن است مادران و همسران مان در آشپزخانه با بسیاری از معضلات نظیر به جا ماندن لک بر روی ظروف، کابینت، شیشه و… بوی بد حاصل از رطوبت، حساسیت پوستی، پرز دهی و دیر خشک شدن، رطوبت ماندگار و دیگر عوامل دردسرساز مواجه شوند.

فَرَت احساس فوق العاده و لبخندی دلنشین در آشپزخانه

در بافت منسوجات صنعتی و بازاری این نوع محصولات حجم و وزن بالایی دارن،
بعد از شستشو مدت زمان زیادی باید بگذره تا خشک شده و همین رطوبت محل مناسبی برای رشد قارچ و باکتری می‌باشد.
همچنین به مرور زمان پرز میدن و دیگه جذب آب ندارن.

در فَرَت بافی این محصولات کاملا دستبافت (نخ پنبه)و با نوع خاص بافندگی و انحصاری منطقه جام در خراسان رضوی توسط بانوان هنرمند این خطه در اوج لطافت و نرمی تولید می‌شود.

برخی از مزایای دستمال های آشپزخانه از جنس فَرَت بافی

_ الیاف صد در صد پنبه

_ضد حساسیت و مناسب برای زخم های بالینی

_ از ویژگی های فوق العاده حوله های نخی و دستبافت جذب آب فوق العاده بالا می‌باشد.

_کم حجم سبک و مناسب جای گیری

_خشک شدن در سریع ترین زمان

_رنگ ثابت و عدم پرزدهی

رنگ های متنوع و شاد از دیگر ویژگی هاییست که بافندگان ما به آن توجه میکنند.

تنوع رنگ مهم ترین فاکتوری است که حس شادی را درخانه شما جاری میکند. تنوع فوق العاده دررنگبندی انواع حوله و منسوجات تولید شده در تیم کهرمان سبب میشود تا هنگام کار در آشپزخانه تاثیر آن را بر روحیه و خلق و خوی خود ببینید،چراکه بازی با رنگ ها در محیط هایی که بیشتر در آن سر و کارداریم و ارتباط آن با روحیاتمان از نظر علم روانشناسی ثابت شده است.

همچنین از دیگر ویژگی های محصولات تیم کهرمان،رنگ ثابت درتمامی محصولات به علت نوع بافت منحصر به فرد در آنهاست که سبب میشود با خریداین نوع حوله آشپزخانه درتمامی دوره استفاده از آن شاهد کیفیت خوب و رنگ ثابت در آنها باشید.

برای اطلاعات بیشتر از تاریخچه و فرایند فَرَت بافی و همچنین خرید این محصولات به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *