خرید حوله سفارشی

خرید حوله سفارشی

قائده سِت کردن به چه معناست؟

انتخابات ما اگر با در نظر گرفتن علایق ما باشد، قطعا نتایج بهتری برایمان دارد. تناسب و توازن در رنگ بندی و چیدمان منزل حس بهتری را به شما منتقل میکند. همین مورد سبب میشود مواردی که برای هر بخش  از خانه خریداری میکنیم، با توجه به علایقمان بسته به رنگ بندی و طرح از قائده خاصی پیروی کنند.  وب سایت کهرمان برای عزیزانی که به دنبال توازن و حس خوب میگردند پیشنهاد جدید و ویژه ای دارد. خرید حوله سفارشی!

تا به حال طرح و رنگ حوله را خودتان انتخاب کرده اید؟

افراد مخصوصا بانوان ایرانی حساسیت نسبیی در زمینه تناسب در پوشیدن لباس، چیدمان منزل، جهیزیه و خیلی از موارد مختلف دارند. همه با برای ست کردن بخشی از لباس یا وسایل خانه باهم شاید ساعت ها در بازار زمان صرف کنیم تا بلاخره مورد دلخواهمان را بیابیم.

کهرمان به شما کمک میکند تا با این موارد خداحافظی کنید. حوله وسیله ایست که همه ما در طی روز چندین مرحله به آن نیاز پیدامیکنیم. توازن و تناسب در وسایل علاوه بر آن که حس خوبی به شما میدهد. نشان دهنده نظم وذوق بانوان ایرانیست که آنها را در بین هم الگو قرار میدهد.

باخرید حوله سفارشی از سایت کهرمان میتوانید حوله و انواع منسوجات لازم خودتان را با طرح ، رنگ، اندازه و حتی دوخت دلخواه خودتان سفارش دهید.

خرید حوله سفارشی ممکن است؟

شاید از خودتان بپرسید خرید حوله به شکل کاملا سفارشی امکان دارد؟.

حوله های فَرَت بخشی از صنایع دستی میهن عزیزمان هستند. این نوع از منسوجات توسط بانوان زحمت کش ، تلاشگر و خوش ذوق شهر تربت جام (ازتوابع استان خراسان رضوی) هستند.این عزیزان این نوع منسوجات را با بالا ترین کیفیت و الیاف کاملا طبیعی پنبه، بدون واسطه به دستان شما عزیزان میرسانند.

دست دوخت بودن و روند تولید طبیعی این محصول این امکان را فراهم میکند تا شما عزیزان  دستتان برای هر نوع طرح و رنگی باز باشد.

و حتی میتوانید خرید این محصولات را در قالب سرویس های دو تکه و سه تکه و… به صورت کاملا دلخواه و سفارشی انتخاب کنید.

حوله حمام سنتی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله حمام سنتی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

آیا خرید حوله سفارشی هزینه زیادی در پی دارد؟

پاسخ به این سوال خیر است. در واقع خرید حوله سفارشی توسط شما یک بازی دوسر برد هم برای شما مشتریان عزیز و هم برای تیم کهرمان است.

پی بردن به سلایق و علاقه شما عزیزان و تولید با استفاده از تجربیات شما، به ما در خدمات رسانی گسترده تر کمک میکند. همچنین طرح های شما عزیزان به سایر طرح های بیشمار فَرَت اضافه میشود. این موضوع باعث میشود، تا سایر مشتریان کهرمان هم بتوانند از تجربه و علاقه شما استفاده کنند.

پیشاپیش از توجه و خرید شما سپاسگذاریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *