خرید حوله روب دوشامبر

حوله تن پوش کلاه دار فَرَت بافی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

روبدوشامبر چیست؟

روب دو شامبر کلمه ای فرانسویست (Robe de chambre) به معنای (Robe) لباس جلو باز. حوله روب دو شامبر در بین حوله ها به اسم حوله ی تن پوش شناخته میشود. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را برای خرید حوله روب دوشامبر راهنمایی کنیم.

روب دوشامبر به طور کلی  لباسی مخصوص هنگام خواب است. این نوع لباس باعث میشود تا در هنگام خواب پوستتان حس بهتری داشته باشد. همچنین در طول خواب احساس سبک تر و راحت تری داشته باشید.

حوله روب دو شامبر

ربدوشامبر سلطنتی(برای خرید محصول برروی تصویر ضربه بزنید)
ربدوشامبر سلطنتی(برای خرید محصول برروی تصویر ضربه بزنید)

حوله روب دو شامبر یا همان حوله تن پوش نوعی حوله است که برخلاف سایر حوله ها دارای آستین، کمربند، و بعضاٌ کلاه است. به طورکلی روب دو شامبر را میتوان تقریبا تلفیق لباس با حوله حمام گفت. این نوع حوله دارای ویژگی های جالبیست که نسبت به حوله معمولی عملکرد بهتری دارد.

رطوبت و دما از عوامل اصلی تولید قارچ و باکتری میباشند. حوله های حمام معمولا بیشتر در معرض این دو عامل مهم قرار میگیرند. پس از استفاده از حوله حمام قسمت های مختلفی از بدن را خشک میکنیم. پوست بدن در نواحی مختلف خود، میزان حساسیت و مراقبت متفاوتی را داراست.

حوله های روب دوشامبر به علت آن که از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند، هر بخش از بدن هر بار پس از استفاده با قسمت مخصوص خودش خشک میکند. این امر سبب آن میشود که در صورت حساسیت یا آلودگی در سطح پوست به قسمت های دیگر سرایت نکند.

همچنین این نوع حوله را میتوان خارج از حمام تا هنگامی که رطوبت بدنتان به خوبی خشک شود، در تن نگه دارید. این حوله مانند یک لباس کامل از سرما خودن شما جلو گیری میکند.

چرا افراد کمی از روب دو شامبر استفاده میکنند؟

درست است که حوله روب دوشامبر مزایای زیادی نسبت به حوله معمولی دارد. اما این حوله معایبی هم دارد، که رد ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مورد اول این که حوله های روب دوشامبر معمولا قیمت خیلی بالایی دارند. این مورد دلیل بزرگیست که خیلی هارا از خرید حوله روب دوشامبر منصرف میکند.

مورد دوم این است که این حوله برای خشک شدن به مدت زیادی احتیاج دارد. خشک شدن یک حوله به اندازه یک لباس و حجیم مانند یک حوله بسیار زمانبر است. مخصوصا اگر در هوای سرد یا شرجی(مرطوب) بخواهید حمام کنید.

مورد سوم این که حوله های روب دو شامبرهمان طور که در قسمت قبل اشاره کردیم بسیار حجیم هستند. اگر قصد رفتن به مسافرت داشته باشید حجم بسیار بالایی از چمدانتان را باید به این حوله اختصاص دهید.

حوله روب دو شامبر فَرَت

روب دوشامبر فَرَت (برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)
روب دوشامبر فَرَت (برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

ما مفتخریم شما را با یک محصول منحصر به فرد به نام فَرَت آشنا کنیم. اگر قصد خرید حوله روبدوشامری را دارید که علاوه بر داشتن تمام مزایای حوله روب دوشامبر، فاقد تمام معایب آن هم باشد، خرید حوله روبدوشامبر فرت پیشنهاد ما به شماست.

این نوع ازحوله روب دوشامبر (تن پوش) به علت بافت منحصر به فردش دارای ویژگی هاییست که شما را شگفت زده میکند.

1.بافت این حوله برخلاف حوله های موجود دربازار در سطح خود پرز ندارد و آب مستقیما توسط الیاف طبیعی آن جذب میشود. همین موضوع سبب میشود تا هنگام خشک شدن هوا به راحتی بین الیاف آن جریان پیدا کند، و به سرعت خشک شود.

2. این نوع از منسوجات به طور کلی بخشی از صنایع دستی ایران عزیز به شمار میروند، که توسط بانوان خوش ذوق و هنرمند شهر تربت جام تولید، و بدون واسطه به دست شما عزیزان می رسد. روند تولید آن کاملا طبیعیست و از الیاف با کیفیت پنبه ساخته میشوند. عدم حساسیت زایی باتوجه به نوع الیاف پارچه و مناسب برای پوست های حساس است.

3. نوع بافت این حوله روب دوشامبر به شکلیست که بسیار کم حجم اما کارایی و جذب آب به نسبت بالا تری نسبت به حوله معمولی دارد.

4. قیمت این حوله به علت تولید و کشت پنبه در شهر خراسان در آن بی تاثیر نیست و این حوله با نازلترین قیمت و بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسد.

ویژگی های این نوع محصول بیشمار است (برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید)

پس با خیال راحت میتوانید شما هم برای خرید حوله روب دوشامبر اقدام کنید.

پیشاپیش از توجه و خرید شما سپاسگذاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *