حوله های شگفت انگیز فَرَت بافی 🤩

دستمال های چند منظوره خانه تکانی

ودر این مقاله همراه ما باشید تا دلایل شگفت انگیز بودن حوله های فرت بافی را برایتان شرح دهیم.

این مقاله باتوجه به تجربیات مشتریان عزیز کهرمان و خریداران حوله های شگفت انگیز فَرَت بافی،در مدت استفاده آنها در شرایط متفاوت و انواع مختلف منسوجات و حوله های موجود در وب سایت کهرمان میباشد.تا در اختیار خریداران آینده این وب سایت قرارگیرد. موارد زیر دلیل شگفت انگیز بودن حوله های بافت فَرَت میباشد.

1-قابلیت آبگیری فوق العاده

از اولین پتانسیل های لازم برای یک حوله شگفت انگیز جذب آب بالای آن میباشد. حوله های فَرَت به دلیل نوع بافت(تار-پود) منحصر به فرد و جنس الیاف طبیعی و عدم استفاده از پرز های درشت بر خلاف سایر محصولات موجود در بازار،آب به صورت مستقیم  و کامل به الیاف آن جذب میشود.این نوع بافت و الیاف درتمامی محصولات کهرمان مشترک است و تمامی حوله و منسوجات موجود در کهرمان به بهترین نحو آب را جذب میکنند.

2-سبک و کم حجم

حوله های فَرَت بافی کهرمان از نظر وزن وحجم اختلاف بسیاری باسایر محصولات موجود در بازار دارند. وزن وحجم یک حوله اهمیت بالایی دارد. در نظر بگیرید برای رفتن به مسافرت حوله استحمام جزو ضروری ترین وسایل شماست.از طرفی دیگر پس از طی کردن مسیر استحمام کردن بخش زیادی از خستگی راه را از تن بیرون میکند.حوله های معمولی بخش زیادی از چمدان شما را اشغال میکنند، در حالی که حوله های شگفت انگیز فَرَت بافی حجم بسیار کم تری را به خود اختصاص میدهد. به طوری که یک حوله روبدوشامبر فَرَت به اندازه یک حوله دست و صورت معمولی حجم اشغال میکند.

ربدوشامبر سلطنتی فَرَت بافی (برای خرید برروی تصویر کلیک کنید)
ربدوشامبر سلطنتی فَرَت بافی (برای خرید برروی تصویر کلیک کنید)

3-خشک شدن در سریع ترین زمان ممکن

یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های این نوع حوله خشک شدن آن در سریع ترین زمان ممکن است. حوله های موجود در بازار آب را توسط پرز های موجود در سطح خود دریافت میکنند. در حالی که حوله های فرت بافی آب را به شکل مستقیم توسط تار و پود های خود جذب میکند. به دلیل نوع بافت و الیاف درجه یک پنبه موجود فرت و سطح تماس مستقیم و کامل آن با هوا در مدت زمان بسیار کوتاهی خشک میشود.

4-عدم حساسیت زایی

الیاف به کار برده شده در فَرَت نخ پنبه درجه یک و کاملا طبیعی میباشد. تا شما را از شر آلرژی و الیاف غیر طبیعی و خطرناک برای بدن راحت کند. در مقالات پیشین در سایت کهرمان ذکر کردیم  حوله ها به علت وجود رطوبت در آنها بستر مناسبی برای رشد و تکثیر قارچ ها و باکتری ها را فراهم میکنند. اما پارچه فَرَت به علت بافت منحصر به فردش همانطور که در بخش قبل به آن اشاره کردیم به سرعت خشک میشود. و زمان را برای رشد و تکثیر باکتری ها که خود دلیل به وجود آمدن انواع حساسیت ها  و آلرژی به شمار میروند را، ازبین میبرد.

نوع بافت حوله فَرَت بافی شده
نوع بافت حوله فَرَت بافی شده

5-تنوع کابری بالا

منحصر به فرد بودن پارچه فرت از آن محصولی همه فن حریف ساخته که میتواند در امورات زیادی شمارا یاری کند. ویژگی هایی که در موارد بالا به آن اشاره کردیم تنها بخشی از مزایای این محصول باکیفیت است. این نوع پارچه را میتوانید در قالب، حوله حمام ، روبدوشامبر، حوله دست و صورت، حوله های کلاهی، دستمال سفره، دستمال گرد گیری، دستمال خودرو ، دستمال آشپزخانه و… از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

6-تولید و حمایت از صنایع دستی

در گذشته صنعت فرت بافی از حرفه ها و مشاغل اصلی مردها و زن ها در کارگاه های موجود در مناطق روستایی بود. اما با گذشت زمان به علت شرایط نا مساعد بازار این هنر توسط بانوان هنرمند در منزل‌های شخصی دنبال می‌شود. شما با هرخرید از وب سایت کهرمان ، گام بلندی در راستای زنده نگه داشتن هنر های دستی ایران زمین و حمایت از بانوان تلاشگر کشورمان برمیدارید.

علاوه برآن میتوانید نوع رنگ بندی و مدلهای دلخواه خودتان را در بخش سفارشات خصوصی برای ما ارسال کنید. تا در سریع ترین زمان ممکن حوله و سایر منسوجات دلخواهتان را از ما دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *