حوله های دست و صورت دست دوز کهرمان!

حوله دست و صورت دست دوز

دست ها و صورت در طی روز بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند. شست و شوی صورت علاوه بر حفظ شادابی پوست آلودگی های سطح آن را از بین میبرد. در روز های پیش رو بیشتر به حوله دست و صورت احتیاج پیدا میکنید. فرارسیدن نوروز، ماه مبارک رمضان، و روز های گرم سال اگر در مناطق گرمسیر هستید. شست و شوی صورت انرژی از دست رفته شما را به شما باز میگرداند. اما یک شست و شوی لذت بخش نیاز به حوله ای لطیف دارد، تا روند لذت بخش شست و شوی دست و صورت را تکمیل کند. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا حوله های دست و صورت دست دوز کهرمان را به شما معرفی کنیم.

 

حوله های دست و صورت دست دوز فَرَت

حوله های سنتی فَرَت با تاریخچه ای کهن از صنایع دستی کشور عزیزمان ایران محسوب میگردند. این حوله ها با همان کیفیت گذشته همچنان در شهرستان تربت جام (ازتوابع خراسان رضوی) به شکل کاملا دست دوز و بکر تولید میشوند.

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

این حوله های دست و صورت دست دوز هستند و شما عزیزان میتوانید در طرح ها و رنگ های مختلفی آن ها را سفارش دهید. نوع بافت این حوله ها بسیار منحصر به فرد است. این حوله ها از الیاف طبیعی پنبه ساخته شده اند. پنبه تنها ماده ای در طبیعت است که 25 برابر حجم خود آب جذب میکند. وجود پنبه علاوه بر جذب بالا لطافت مثال زدنی به این حوله میدهد.

این نوع حوله دست و صورت با توجه به نوع بافت بخصوص خود علاوه بر جذب بسیار بالاتر از حوله معمولی، بیسار کم حجم و جم و جور است. به طوری که یک حوله تن پوش فَرَت بافی به اندازه یک حوله دیت و صورت معمولی فضا اشغال میکند.

از فرت به عنوان دستمال های اشپز خانه ، دستمال های جیبی ، حوله دست و صورت ، خشک کن حمام ، روب دوشامبر، کلاه حوله ای و… استفاده می‌شود .

برای خرید انواع حوله سدت و صورت برروی تصویر کلیک کنید
برای خرید انواع حوله سدت و صورت برروی تصویر کلیک کنید

این نوع از حوله ها از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع حوله ها را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق منطقه تربت جام میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *