حوله مناسب مناطق شرجی

حوله مناسب مناطق شرجی

همه ما حتی اگر ساکن مناطق شرجی کشور نباشیم دست کم یک بار برای مسافرت به نواحی شمال و جنوب کشور عزیزمان سفر کرده ایم. مناطق شمالی و جنوبی ایران به علت وجود سواحل زیبا و دریای آرامش بخش مقصد خیلی از هموطنان عزیزمان هستند. وجود آب و گرما، بخصوص گرمای تابستان که اکثرا در این فصل به مسافرت میروند، دلیل ایجاد هوای مرطوب در آن نواحی به شمار میرود. در این مقاله همراه ما باشید تا حوله ای مخصوص این مناطق یعنی حوله مناسب مناطق شرجی را به شما معرفی کنیم.

 

ویژگی های هوای مرطوب و شرجی

به طور کلی هوای خشک بعلاوه رطوبت را هوای شرجی یا مرطوب میگویند. در نواحی شمال و جنوبی کشور خورشید پس از تابیدن به سطح آب دریا موجب تبخیر آب در هوا میشود. وجود رطوبت زیاد در هوا مانع از تبخیر تعرق موجود در سطح پوست میگردد. همچنان بدن برای خنک شدن ایجاد تعرق بیشتر میکند و همین دلیل تعرق زیاد در فصول گرم در مناطقیست که به دریا متصل اند. تعرق علاوه بر آب حاوی چربی و نمک میباشد. بوی بد بدن، چرب شدن پوست و مو، عدم تنفس پوست و… از مواردیست که در تعرق بالا رخ میدهد. استحمام کردن مداوم تنها راهیست که شما را از شر این موارد رها میکند. خرید حوله مناسب مناطق شرجی کمک زیادی برای حمام مداوم در این مناطق است.

 

چه حوله ای برای این مناطق مناسب است؟

علاوه بر آن که در مناطق شرجی مدام باید به حمام بروید، هنگامی که مسیر طولانی راه را برای مسافرت به این مناطق طی کرده اید، استحمام بخش زیادی از خستگی راه را از تن شما بیرون میکند. اما وجود رطوبت مشکلاتی را برایتان به وجود می آورد که رد ادامه به آن اشاره میکنیم.

وجود رطوبت در هوا مانع از خشک شدن حوله بعد از استحمام شده و یا سرعت خشک شدن حوله بسیار کم میگردد. باقی ماندن رطوبت در حوله بستر مناسبی برای تولید و تکثیر قارچ ها و باکتری هاست که دلیل اصلی بوی بد حوله به شمار میروند. همچنین این قارچ ها و باکتری ها در طولانی مدت عامل ایجاد آلرژی و حساسیت و بیماری های پوستی میگردند.

 

حوله های شگفت انگیز فَرَت

حوله تن پوش کلاه دار فَرَت بافی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله تن پوش کلاه دار فَرَت بافی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

اگر به دنبال خرید حوله مناسب مناطق شرجی میگردید حوله های شگفت انگیز فَرَت بهترین گزینه اند. این حوله ها از الیاف طبیعی پنبه ساخته شده اند و بافت منحصر به فردی دارند.

این حوله ها برخلاف سایر حوله های موجود در بازار در سطح خود پرز ندارند و آب توسط الیاف پنبه به طور مستقیم جذب میشود و جذب بسیار بالایی دارد(پنبه 25 برابر حجم خود آب جذب میکند).

مورد دوم این که عدم وجود پرز باعث میشود هوا به راحتی بین الیاف حوله جریان پیدا کند و در زمان بسیار کوتاهی خشک شده و برای بار ها استفاده و استحمام در طی روز مناسب اند.

مورد بعد این که این حوله بسیار کمحجم و سبک است و جای بسیار کمی در چمدان اشغال میکند. به طوری که یک حوله تن پوش فرت بافی به اندازه یک حوله دست و صورت معمولی فضا اشغال میکند.

همچنین قیمت این محصول بسیار مقرون به صرفه و مناسب تر از حوله های حمامی موجود دربازار است.

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

این نوع از حوله ها از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع حوله ها را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *