حوله دست و صورت

فرت بافی

کهرمان ارائه دهنده بهترین حوله دست و صورت

یکی از فواید رایج شستن صورت، از بین بردن کثیفی، چربی و سایر مواد زائد ناخواسته است. در طول روز پوست صورت شما به طور مداوم با باکتری ها، آلاینده ها، ویروس ها، کثیفی ها و سلول های قدیمی (مرده) پوست پوشیده می شود. شستشوی روزانه صورت این آلودگی ها را از بین می برد تا ظاهری شاداب به پوست ببخشد. پس از شست و شو به یک حوله دست و صورت نیاز دارید که لذت شست و شوی صورت شما را تکمیل میکند.

حوله دست و صورت (برای خرید محصول رو تصویر ضربه بزنید)
حوله دست و صورت (برای خرید محصول رو تصویر ضربه بزنید)

چرا باید دست و صورت خود را به طور منظم بشوییم؟

در طول شب پوست همچنان فعال است. و صبح سلولهای مرده‌ای روی پوست قرار دارند که پاک نکردن آنها می‌تواند روند تنفس سلولی را دچار اختلال کند.

برای همین است که شروع یک روز پر انرژی با شستن صورت آغاز میگردد.

همچنین شب ها قبل خواب باید صورت خود را شست و شو دهید. در طول روز پوست صورت شما به طور مداوم با باکتری ها، آلاینده ها، ویروس ها، کثیفی ها و سلول های قدیمی پوست پوشیده می شود. شست وشوی صورت کمک میکند تا شادابی صورت شما حفظ شود. و مواد مفید راحت تر جذب پوستتان شود.

حوله  دست صورت فَرَت بافی

همراه داشتن حوله دست و صورت فَرَت بافی لذت شست و شوی صورتتان را تکمیل میکند. این نوع حوله به علت بافت منحصر به فردش ویژگی های شگفت انگیزی دارد. که انگیزه شما را برای شستن منظم صورت افزایش میدهد.( برای آشنایی با فَرَت کلیک کنید)

این نوع حوله از الیاف و رنگ طبیعی ساخته شده. بسیار کم حجم است، که به شما کمک میکند همیشه و همه جا این حوله جم و جور را همراه داشته باشید.

علاوه برآن این حوله به علت بافت منحصر به فردش، بر خلاف حوله های صنعتی روی سطح بافتش پرز ندارد. آب به طور مستقیم توسط تار و پود الیاف طبیعی پنبه جذب میشود.

همین امر سبب شده تا این حوله هم به سرعت آب را مستقیما توسط تار و پودش جذب کند. و همچنین هوا مستقیما بین الیاف جریان پیدا کند.تا در مدت زمان کوتاهی حوله خشک شود. یعنی این حوله هم جذب آب بالایی دارد. هم به سرعت خشک میشود تا زمان برای پرورش میکروب و قارچ در حوله به سرعت کاهش پیدا کند.

شستن دست ها و اهمیت بالای آن

خاطرات تلخ کرونا فرهنگ شست و شوی دست را به شکل جدی در جامعه احیا کرد. دست ها در طی روز بیشتر از هر عضوی از بدن در معرض آلودگی قرار دارند. انواع بیماری های خطر ناک در سطح های متفاوت از نحوه شست و شوی دست آغاز میشوند.

همه ما طی روز بعد از امورات مختلفی دست های خودمان را میشوییم. تا سلامت خود و اطرافیانمان را حفظ کنیم. استفاده از یک حوله دست و صورت مناسب به شما عزیزان کمک میکند. تا به راحتی و لذت لطافت و پاکیزگی این کتر را انجام دهید.

حوله دست و صورت فَرَت انتخابیست که دنبالش میگردید.

این حوله کم حجم و سبک است. میتواند در گوشه کیف همراه همیشگیتان باشد. تا بعد از شست و شوی دست و صورت از آن استفاده کنید.

همانطور که در بخش قبلی مقاله اشاره کردیم، این حوله جذب آب فوق العاده ای دارد.

رطوبت را به طور کامل از دستان شما جذب میکند. باقی ماندن رطوبت در دستان شما بعد از شست و شو، باعث بازگشت میکروب های موجود در هوا و سطوحی که دستانتان در حالت رطوبت با آنها دارد میشود.

 

چرا کهرمان

حوله روبدوشامبر(برای خرید سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله روبدوشامبر(برای خرید سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

وب سایت کهرمان ارائه دهنده بهترین نوع انواع حوله و منسوجات فَرَت بافی در خراسان رضوی میباشد. این محصولات هنر دستان پر تلاش بانوان زحمت کش در شهر تربت جام است.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

فواید و مزایای محصولات فرت بافی؛

1- باتوجه به نوع الیاف و نخ موجود در این پارچه، هرگز بو نمی‌گیرد

2- بسیار سبک است

3- کم حجم و مناسب جای‌گیری

4- پنبه‌ای

5-دارای قابلیت آبگیری فوق العاده

6- خشک شدن در سریع ترین زمان از ویژگی های مخصوص به این نوع پارچه می‌باشد.

7- عدم حساسیت زایی باتوجه به نوع الیاف پارچه و مناسب برای پوست های حساس

8- مناسب برای ترمیم زخم های بالینی

9_احساس مطبوع و لذت بخش که تفاوت این نوع پارچه را به خصوص در حوله های حمام ایجاد می‌کند در تجربه اول استفاده از آن به راحتی مشاهده خواهید کرد.

 

پیشاپیش از توجه  و خرید شما سپاسگذاریم.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *