حوله حمامی

حوله حمام سنتی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر کلیک کنید)

استحمام کردن در طی روز یکی از لذت بخش ترین کار هاست. حمام قبل از خواب موجب آرامش و خوابی آسوده میگردد. و همچنین پس از بیدار شدن از خواب برای شروع یک روز پر انرژی استحمام گزینه بسیار مناسبی میباشد. استفاده از یک حوله حمامی مناسب و شگفت انگیز لذت استحمام شما را دوچندان میکند.

 

ویژگی های یک حوله حمامی مناسب

یک حوله حمام بنا بر نوع کاربری و نحوه استفاده توسط هر شخص متفاوت است. مواردی که به آن اشاره میکنیم بخشی از ویژگی های کلی یک حوله حمامی خوب است.

1. حوله حمام باید جذب بالایی داشته باشد. جذب بالا باعث میشود در فصل های سرد و کاهش دمای منزل بعد از استحمام احساس سرما نکنیم. همچنین رطوبت باقی مانده به لباسی که بعد استحمام میپوشیم سرایت نکند.

2. بهتر است حوله بعد از استفاده به سرعت خشک شود. درفصول گرم به علت تعرق زیاد شاید در طی روز چندین مرحله به حمام برویم. یا این که محل سکونت واقع در مناطق شرجی باشد برای طراوت و خلاصی از تعرق و تنفس پوست چندین بار از حمام استفاده کنیم. حوله حمامی که استفاده میکنیم باید به سرعت خشک شود. چرا که برای استفاده مجدد حوله رطوبت بیشتری را جذب کند و خیس نباشد.

مورد مهم تر این که باقی ماندن رطوبت و دمای متعادل شرایط را برای تکثیر قارچ ها و باکتری ها فراهم میکند. این مورد سبب ایجاد بود بد در حوله و حتی در شرایط جدی تر سبب ایجاد آلرژی و بیماری های پوستی میگردد.

3. بهتر است حوله ای را انتخاب کنیم که الیاف و رنگ طبیعی داشته باشد. الیاف طبیعی تقریبا با هرنوع پوستی سازگارند و برای کسانی که حساسیت و آلرژی نسبت به الیاف مصنوعی دارند مناسب است.

4. کم حجم بودن حوله و قابلیت جابه جایی. حوله ابزاری بهداشتیست و برای سفر نمیشود از حوله مشترک استفاده کرد. اگر حوله حجم پایینی داشته و اصطلاحا جم و جور باشد، میتوانید درمسافرت و جابه جایی عا حوله مخصوص خودتان را همراه داشته باشید.

حوله حمامی های شگفت انگیز فَرَت

حوله ربدوشامبر(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله ربدوشامبر(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)

اگر به دنبال خرید حوله حمامی میگردید که تمام ویژگی های بخش قبل را داشته باشد پیشنهاد ما به شما فَرَت است.

بافت منحصر به فرد و الیاف طبیعی به کار رفته در تولید این حوله آن را به یک حوله حمامی کامل تبدیل کرده است. این نوع حوله در سطح خود به مانند حوله های معمولی پرز ندارد و آب را مستقیما توسط الیاف طبیعی پنبه جذب میکند. عدم وجود پرز باعث میشود که هوا به راحتی در بین الیاف آن جریان پیدا کند و بسیار سریع خشک شود.

همچنین این حوله به علت بافت منحصر به فردش بسیار کم حجم است. به طوری که یک حوله تن پوش (روبدوشامبر) فَرَت بافی شده به اندازه یک حوله دست و صورت معمولی حجم اشغال میکند.

همچنین قیمت این محصول بسیار مقرون به صرفه و مناسب تر از حوله های حمامی موجود دربازار است.

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

این نوع از حوله ها از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع حوله ها را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *