حوله تن پوش کلاه دار

حوله تن پوش کلاه دار فَرَت بافی(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

در این مقاله قصد داریم شما را حوله تن پوش کلاه دار یا همان حوله روب دوشامبر معرفی کنیم. مواردی که در ادامه به معرفی و توضیح در مورد آنها میپردازیم شما را برای یک خرید مطمئن راهنمایی میکند. همراه ما باشید تا ببینیم یک حوله تن پوش کلاه دار خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

 

معرفی حوله تن پوش کلاه دار

حوله های تن پوش یا همان روب دوشامبر به طور کلی تلفیق دوخت لباس اما جنس حوله را دارد. این نوع خاص از حوله ویژگی های جالبی نسبت به حوله معمولی دارند. همان طور که از اسم تن پوش مشخص است این حوله مانند یک لباس دارای آستین، کمربند، بدنه، و اکثرا کلاه است.

بدن در نواحی مختلف دارای حساسیت های متفاوتی است. و بهتر است هر قسمت از بدن را با حوله بخصوص خودش خشک کنیم. مخصوصا موها و صورت بهتر است که دارای حوله جداگانه باشند(حوله کلاهی)(حوله دست و صورت). همچنین شاید بیماری پوستی در بخشی از بدن وجود داشته باشد. استفاده از حوله تن پوش مانع از سرایت بیماری به سایر نقاط بدن میشود.

همچنین حوله تن پوش کلاه دار را میتوان خارج از محیط حمام (تازمانی که رطوبت بدن کاملا جذب حوله شود) بر تن نگه دارید.

حوله تن پوش کلاه دار کمک زیادی به حفظ لطافت و شادابی موهای شما میکند. موی سر بعد از استحمام به علت وجود رطوبت در خود بسیار آسیب پذیر و شکننده است. پس بهتر است موها را به صورت طبیعی خشک کنید. خشک کردن موها بخصوص برای بانوان موردی دشوار است. همچنین آقایانی که از خشک کن برقی(سشوار) استفاده میکنند، به چربی و ریشه موهای خود اسیب جدی میزنند.

به همین علت حوله کلاهی چه به صورت جداگانه و چه به شکل متصل به تن پوش میتواند موردی حیاطی و مفید برای سلامت موهایتان باشد.

حوله کلاهی حمام(برای خرید برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله کلاهی حمام(برای خرید برروی تصویر ضربه بزنید)

 

حوله تن پوش کلاه دار، بافت فَرَت

فَرَت بافی هنری اصیل و صنایع دستی کشور عزیزمان ایران میباشد. این نوع بافت هنر دستان بانوان زحمتکش و خوش ذوق کشورمان در شهرستان تربت جام(از توابع خراسان رضوی) میباشد. این نوع حوله به علت بافت منحصر ببهفرد خود ویژگی هایی شگفت انگیز دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

حوله های تن پوش کلاه دار فَرَت علاوه برداشتن تمامی ویژگی هایی که در بخش قبل به آن اشاره کردیم ویژگی های مفید دیگری نیز دراد.

برخلاف حوله های معمولی که ساخته الیاف مصنوعی  و برای بدن مضر و ایجاد آلرژی میکنند حوله های فرت ازالیاف طبیعی و باکیفیت پنبه اند. همچنین لطافت حوله های طبیعی بخصوص پنبه برتری مشهودی نسبت به الیاف مصنوعی دارد.

حوله های فَرَت برخلاف حوله های موجود در بازار در سطح خود پرز ندارند. این ویژگی سبب میشود حوله آب را مستقیما توسط تار و پود های پنبه خودش جذب کند(الیاف پنبه 25 برابر خود آب جذب میکنند). همین ویژگی باعث شده که هوا به راحتی بین الیاف حوله جریان داشته و در زمان کوتاهی حوله خشک و آماده استفاده شود. علاوه بر آن عدم وجود پرز این حوله را به حوله ای سبک و جم و جور تبدیل کرده به طوری که یک حوله تن پوش کلاه دار بافت فَرَت به اندازه یک حوله دست و صورت معمولی حجم اشغال میکند.

حوله تن پوش و کلاه حوله ای(برای خرید سایر محصولات برروی تصویر کلیک کنید)
حوله تن پوش و کلاه حوله ای(برای خرید سایر محصولات برروی تصویر کلیک کنید)

حوله تن پوش مسافرتی

کم حجم بودن و سریع خشک شدن و جذب بالای این حوله تن پوش کلاه دار آن را به همراهی مطمئن در مسافرت های شما تبدیل میکند.

1. حجم بسیار کمی را در چمدان شما بر خلاف یک تن پوش معمولی اشغال میکند.

2.در  زمان کوتاهی خشک میشود تا با استحمام کردن مداوم در طول سفر خستگی را از بدنتان بیرون کند.

3. سریع خشک شدن آن مانع از تکثیر قارچ ها و باکتری ها در حوله میشود. حوله های معمولی به علت وجود رطوبت و دمای مطلوب بستر مناسبی برای ایجاد باکتری و قارچ ها میشود که دلیل اصلی بوی بد حوله به شمار میروند. همچنین این باکتری ها و قارچ ها در دراز مدت به پوست و مو های شما آسیب میزند و باعث ایجاد خارش، آلرژی و حساسیت میگردند.

 

برای شناخت و اطلاعات بیشتر فَرَت کلیک کنید.

این نوع از حوله ها از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع حوله ها را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *