حوله تن پوش ارزان

حوله تن پوش ارزان قیمت

حوله های تن پوش مزایا و معایب!

حوله تن پوش بدون شک از بهترین و راحت ترین حوله های موجود در بازار اند. اما این حوله ها دو مشکل بزرگ بر سر راه خریداران میگذارند. حوله های تن پوش معمولا قیمت بالایی دارند. همچنین اگر حوله تن پوش ارزان بیابید که قیمت پایین تری نسبت به سایر حوله ها داشته باشد، شک نکنید در رقابت بر سر کیفیت از حوله های دیگر باز میماند.

حوله های تن پوش جذب آب بالایی دارند. اما حجم و اندازه بالای آن باعث میشود که هم زمان زیادی را برای خشک شدن آن صرف کنید، و هم برای جا به جایی یا مسافرت قید به همراه بردن این حوله را بزنید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر به آن بپردازیم.

 

حوله تن پوش یا روب دوشامبر

حوله تن پوش یا اصطلاحاٌ روب دوشامبر نوعی از حوله است که مانند یک لباس دارای آستین، بدنه و بعضاٌ کلاه است. این حوله سبب میشود هر قسمت از بدن خود را با بخش به خصوص خودش توسط حوله خشک کنید.

مثلا برای خشک کردن موی سر از بخش حوله کلاهی حوله تن پوش کمک بگیرید. دست ها و بازو هارا با کمک آستین ها خشک کنید، و بدن خود را با قسمت بدنه حوله. شاید از از خودتان بپرسید لزوم این کار چیست؟.

یکی از مهم ترین ویژگی های حوله روب دوشامبر همین است. پوست بدن در قسمت های مختلف خود دارای میزان حساسیت متفاوتی است. برای همین بهتر است که هر قسمت بدن را با حوله به خصوصی خشک کنیم.

و مورد مهم تر این که شاید در بخشی از پوست بیماری خفیفی وجود داشته باشد که ما از آن بی خبریم. استفاده از یک حوله برای تمام بدن میتواند آن را به تمامی نقاط بدن سرایت بدهد و باعث رشد و تکثیر آن در سایر نقاط بدن شود.

چه نوع حوله تن پوشی بخریم که هم ارزان باشد هم با کیفیت

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، پس از قیمت بالای حوله های تن پوش به این نکته بر میخوریم که حوله های تن پوش حجم بالایی دارند.

حجم بالا در حوله تن پوش معمولی باعث میشود که مدت زیادی بگذرد تا حوله دوباره کاملا خشک شود. باقی ماندن رطوبت در حوله فضای مناسبی برای تولید قارچ و باکتری در آن میکند. برخی آلودگی های باقی مانده در سطح پوست به حوله منتقل میشوند و در دمای متعادل و رطوبت حوله شروع به تکثیر میکنند. همین موضوع سبب ایجاد بوی بد و نامطبوع در حوله و حتی بیماری های پوستی و آلرژی میگردد.

همچنین حجم و اندازه بالای این حوله سبب میشود هنگام رفتن به مسافرت بخش زیادی از چمدان شما را این حوله اشغال کند. بعد از مسافرت چیزی که  بخش زیادی از خستگی را از تن ما بیرون میکند استحمام است. پس نمی توان قید بردن حوله در مسافرت را زد. همچنین اگر به نقاط شمالی و جنوبی کشور عزیزمان سفر کنید آب و هوای مرطوب باعث میشود زمان زیادی را صرف خشک کردن حوله ای با آن حجم و اندازه بکنید.

حوله تن پوش فَرَت(برای خرید محصولات فَرَت بافی برروی تصویر کلیک کنید)
حوله تن پوش فَرَت(برای خرید محصولات فَرَت بافی برروی تصویر کلیک کنید)

برای خرید یک حوله تن پوش ارزان قیمت اما بدون هیچ کدام از مشکلات بالا حوله فَرَت را خریداری کنید!

اگر به دنبال خرید حوله تن پوش ارزان فیمت اما باکیفیت میگردید، فَرَت همان انتخابیست که میخواهید.

حوله های فرت بافت منحصر به فردی دارند. از الیاف طبیعی پنبه ساخته شده اند و بر خلاف سایر حوله های موجود در بازار در سطح خود پرز ندارند. این موارد سبب میشود آب مستقیما توسط تار و پود حوله جذب شود که باعث میشود؛ حوله جذب بسیار بالایی حتی بیشتر از حوله معمولی داشته باشد. همچنین هوا به راحتی بین الیاف حوله جریان پیدا کند و به سرعت خشک شود.

عدم وجود پرز هم لطافت بهتری به حوله میدهد و همچنین سبب میشود جوله حجم بسیار پایین تری داشته باشد.

این ها بخشی از مزایای بی شمار حوله و منسوجات فَرَت به شمار میروند که شما را برای داشتن حوله تن پوش ارزان قیمت و با کیفیت همراهی میکند.

وب سایت کهرمان ارائه دهنده بهترین نوع انواع حوله و منسوجات فَرَت بافی در خراسان رضوی میباشد. این محصولات هنر دستان پر تلاش بانوان زحمت کش در شهر تربت جام است.

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

یرای شناخت بیشتر محصولات فَرَت بافی کلیک کنید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *