حوله ارزان قیمت

حوله دست وصورت

چه حوله ای بخریم که هم ارزان قیمت باشد هم باکیفیت؟

آیا شما هم این جمله را شنیده باشید. میگویند هرآنچه ارزان است، یا دلیلی دارد یا مشکلی. در این مقاله همراه ما باشید. در کهرمان همیشه مورد اول ملاک است. میتوانید حوله ارزان قیمت بخرید. اما با نهایت کیفیت.

در خرید کردن برای شما موارد به چه شکلی ترتیب بندی میشوند؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد. زمانی که برای خرید وسیله ای به فروشگاه میروید، مواردی مانند ؛ قیمت، کیفیت، میزان اهمیت و نیاز داشتن آن کالاو…. برایتان حائز اهمیت است.

حوله وسیله ای ضروریست که همه ما در طی روز با آن سر و کار داریم. حال شما برای خریدن یک حوله چه مواردی را مد نظر قرار میدهید. اگر به دنیال خرید حوله ارزان قیمت و باکیفیت هستید. به شما حوله های فَرَت بافی کهرمان را پیشنهاد میکنیم. این نوع حوله باتوجه به بافت منحصر به فرد، نه تنها قیمت بسیار مقرون به صرفه ای را دارد. بلکه میتواند تمامی نیاز های شما را که از حوله انتظار دارید، به خوبی برطرف کند.

حوله ربدوشامبر(برای خرید سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله ربدوشامبر(برای خرید سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

قیمت حوله

اگر در خرید کردن حوله اولین موردتان قیمت آن است خیالتان آسوده باشد. منسوجات وب سایت کهرمان (حوله فَرَت) هنر دست بانوان مردم تربت جام است که بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسد.

این نوع حوله، با استفاده از الیاف طبیعی پنبه ساخته شده. باتوجه به کاشت پنبه در خراسان در روند قیمت گذاری و تولید این نوع از منسوجات تاثیر گذار است.

علاوه بر آن شما با خرید ازکهرمان، هم  یک محصول با ویژگی های منحصر به فرد و عالی میخرید. و هم گام بلندی درراستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان و حمایت از بانوان زحمت کش و هنرمند ایران عزیزمان برمیدارید.

برای آشنایی با فَرَت  و ویژگی های منحصر به فردش کلیک کنید.

کیفیت حوله

بدون شک کیفیت از مهم ترین مواردیست که هنگام خرید به آن فکر میکنیم. این بخش مهم خرید پارامتر های مختلفی دارد که به تمامی آنها میپردازیم.

با خرید کردن از کهرمان، خیالتان آسوده باشد که صاحب یک حوله بسیار با کیفیت و ارزان قیمت میشوید.

جذب آب بالا

یک حوله باکیفیت باید بتواند آب را به خوبی جذب کند. حوله های کهرمان باتوجه به نوع بافت منحصر به فردشان، آب را مستقیما توسط تار و پود های خود جذب میکند. بر خلاف سایر محصولات موجود در بازار، از الیاف طبیعی  بهره میبرد و نوع بافت در آن کاملا متفاوت است.

همبن نوع بافت کمک میکند تا هوا هم به آسانی در بین تار و پود هایش جریان داشته باشد. تا هم به سرعت خشک شود و هم زمینه ساز ایجاد قارچ و باکتری در رطوبت به جا ماده بعد از استفاده نشود.

تنوع در طرح و رنگ

این نوع حوله بخشی از صنایع دستی کشورمان است. و بانوان خوش ذوق میهنمان آن را برای شما عزیزان در طرح ها و رنگ های مختلف میسازند. و حتی شما عزیزان با مراجعه به وب سایت کهرمان میتوانید، این محصول را با طرح و رنگ دلخواهتان سفارش دهید.

طول عمر بالا در رنگ و بافت

حوله برای خشک شدن بهتر است در مجاورت نور آفتاب قرار بگیرد. اگر حوله شما ساخته شده از الیاف پلاستیکی و مشتقات نفتی باشد، نور آفتاب در دراز مدت کیفیت آن را کم کرده و از بین میبرد. اما حوله فَرَت بافی کهرمان نه تنها در ساختش از الیاف طبیعی و باکیفیت پنبه به کار رفته است. بلکه در رنگ آمیزی آن هم دست طبیعت نقش به سزایی دارد. همچنین میتوانید از سایر افرادی که این حوله بخصوص را استفاده کرده اند، به اطمینان برسید که این حوله سالهای سال بدون افت کیفیت همراه شما خواهد بود.

عدم ایجاد حساسیت

حوله های معمولی  به علت استفاده از الیاف مصنوعی، نه تنها سلامت پوست شما را به خطر میاندازند، بلکه بعلت حفظ رطوبت بعد از استفاده و دیر خشک شدن. زمینه را برای ایجاد قارچ و باکتری و بوی نا مطبوع فراهم میکنند. اما حوله های فَرَت برخلاف تمامی موارد بالا به کمکتان می آید تا برای همیشه با آلرژی و بیماریها و حساسیت های پوستی خداحافظی کنید.

تنوع در کاربری های متفاوت

حوله های فرت بافی به شکل های ؛ حوله حمام، تن پوش( ربدوشامبر)، حوله دست و صورت، حوله های کلاهی(کلاه حوله ای)، دستمال های چند منظوره و... به کمکتان می آید. و شما عزیزان میتوانید این نوع بافت را در هرزمینه ای به چالش بکشید، تا شاهد ویژگی های منحصر به فرد آن شوید.

فرت انتخابیست که شما را صاحب یک حوله ارزان قیمت و با کیفیت و همه فن حریف میکند.

 

پیشاپیش از خرید شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *