بهترین حوله دورپیچ نوزاد

حوله دور پیچ نوزاد

حوله دورپیچ نوزاد کهرمان با الیاف صد درصد طبیعی و بافت دستی و منحصربفرد.  هنردست بانوان شرق خراسان رضوی(تربت جام) بوده، در بهترین طرح و رنگ ها و باقابلیت سفارش خاص خودتان اطمینان خاطر برای محافظت از پوست نوگلان و دلبندانتان را تضمین می‌کند.

تفاوت حوله نوزاد با حوله معمولی در چیست؟

به دلیل تماس مستقیم حوله با پوست لطیف و حساس نوزادان بهتر است حوله ای با جنس پنبه ای را انتخاب نمایید. تا پوست کودک دلبندتان به آن حساسیت نداشته باشد.
حوله ای با جذب رطوبت بالا را خریداری کنید تا زمان کمی برای خشک شدن نوزادتان نیاز باشد و خیلی زود بدنش عاری از رطوبت شود.
به طور کلی کودکتان تا سن یکسالگی باید حوله ی دورپیچی استفاده کند و کلاه سه گوش کوچکی هم داشته باشد.
سعی کنید حوله ای که خریداری می کنید فاقد رایحه های معطر باشد. حتی اگر بر روی جلدآن متنی مانند( برای نوزادان بی خطر ) از خرید این حوله اجتناب کنید. چون ممکن است کودک دچار آلرژی و مشکلات تنفسی شود.
حوله ی زبر نخرید، پوست کودک شما بسیار حساس و نرم است. همانطور که گفتیم جنس پنبه ای گزینه ی خوبی می باشد.
حوله ی باکیفیتی را خریداری کنید تا به مرور زمان و در اثر شست و شو، کیفیت خود را از دست ندهد.

فاکتورGSM

توجه به ضخامت حوله از طریق فاکتور Gsm قابل تشخیص است. هنگام خرید به این نکته دقت کنید که حوله هایی که Gsm آنها بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ است، قابلیت جذب رطوبت بالا و خسک کردن مناسب تری دارند.
توجه به سایز نکته ی دیگری است که هنگام خرید حوله باید به آن توجه کنید. در بازار برای کودکان و نوزادان سه نوع سایز وجود دارد: کوچک، متوسط و بزرگ. چون اندازه و قد کودکان با یکدیگر متفاوت است، قبل از خرید حوله، اندازه ی قدی کودکتان را بدانید تا بتوانید حوله ی مناسبی را خریداری نمایید.
به نحوه ی شست و شوی حوله که بر روی برچسب آن حک شده است، دقت نمایید. چراکه هر جنسی باید با توجه به دمای خاصی شسته شود و جنس ها با یکدیگر تفاوت دارند.
به رنگ حوله دقت کنید، این موضوع کاملا سلیقه ای است، اما سعی کنید متناسب با جنسیت فرزند دلبندتان و رنگ پوست او حوله ای زیبا را تهیه کنید.
انواع حوله های مخصوص کودکان و نوزادان:
حوله ی یک تکه ای: همانطور که از نان این حوله پیداست، فقط یک تکه حوله است برای خشک کردن رطوبت بدن کودک و نوزاد و می توانند به دو شکل دستی یا پالتویی باشند.
حوله چند تکه ای: این حوله ها بیشتر هنگام خرید سیسمونی مورد توجه خانواده ها می باشند. علاوه بر حوله، یکسری وسایل دیگر هم در آن وجود دارد، از جمله: لیف، اسفنج، کمربند، پاپوش، حوله دست و صورت، پیشبند و … . که معمولا با توجه با جنس به کار رفته در آنها قیمت های مختلفی دارند.

حوله کودک و نوزاد

حوله نوزاد(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله نوزاد(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویر ضربه بزنید)

فروشگاه کهرمان برای نوزادان و کودکانتان بهترین جنس حوله موجود را در نظر گرفته تا مراقبت از پوست فرزندتان از همان روزهای ابتدایی زندگی تامین شود.

فَرَت‌بافی بهترین نوع حوله در ایران

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

یکی از مهم‌ترین موارد در مراقبت از پوست کودک شست‌وشو منظم است. حمام کردن به صورت روزمره و درصورت امکان در زمان معینی از روز به کودک احساس آرامش و طراوات می‌دهد.

حوله کودک و نوزاد

قیمت شگفتانه حوله و منسوجات فرت بافی در کهرمان
با عنایت به نوع بافت خاص و انحصاری(فَرَت بافی)این منسوجات در کهرمان و همچنین کیفیت بی نظیر و تجربه ای ماندگار برای هموطنان، اما قیمت این محصولات در مقایسه با حوله های مشابه در بازار فوق العاده مناسب و باورنکردنی است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *