بازار حوله

حوله دست و صورت فَرَت

کهرمان بازار حوله های طبیعی و دست ساز!

بازار برای همه ما کلمه ای آشناست. اما آیا معنی بازار را میدانید؟. اقتصاد دانان به مجموعه خریداران و فروشندگانی که به خرید و فروش کالا یا خدمات خاصی مبادرت می‌کنند، بازار می‌گویند. اگر به دنبال خرید انواع حوله و منسوجات با الیاف طبیعی میگردید؛ بازار حوله کهرمان پیشنهاد ما به شماست.

وب سایت کهرمان با جزو اولین و جامع ترین ارائه دهندگان حوله فَرَت است. این نوع بافت منحصر به فرد ویژگی ها و برتری های بسیاری نسبت به حوله های معمولی دارد. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا با محصولات این بازار حوله آشنا شوید.

 

ویژگی بافت فَرَت

فرت نوعی بافت به شکل تار و پود وساخته شده توسط الیاف طبیعی پنبه است. این نوع بافت و بکر بودن این محصول باعث میشود تا برتری هایی نسبت به حوله های موجود دربازار داشته باشد.

فَرَت بر خلاف حوله های موجود دربازار در سطح خود پرز ندارد. آب را مستقیما توسط الیاف پنبه موجود در خود جذب میکند. همینطور نبود پرز باعث میشود که هوا در الیاف این حوله به راحتی جریان پیدا کند تا این حوله در مدت بسیار کوتاهی خشک شود. باقی ماندن رطوبت در حوله زمینه را برای ایجاد قارچ و باکتری فراهم میکند.

رطوبت و دمای دو عامل مهم در تکثیر قارچ ها و باکتری ها میباشند که حوله های بافت فَرَت برخلاف سایر حوله ها این مشکل را به خوبی حل کرده اند.

چرخ فَرَت بافی
چرخ فَرَت بافی

 

آشنایی با انواع محصولات بازار حوله کهرمان

کهرمان در گام اول به سراغ یکی از کاربردی ترین و فاخر ترین محصولات صنایع دستی رفته است. بافت فَرَت نوعی از حوله و منسوجات است که بخاطر الیاف به کار رفته پنبه باکیفیت و نوع خاص و دست دوز بودنش ویژگی ها و برتری های کاملا مشهودی نسبت به حوله های معمولی موجود دربازار دارد.

استفاده از این نوع بافت در قالب های مختلف حوله این محصولات را به محصولاتی خاص با ویژگی های متمایز تبدیل کرده است.

برای آشنایی بیشتر با محصولات فَرَت کلیک کنید.

در ادامه مقاله به معرفی و توضیحات مختصری نسبت به محصولات موجود در بازار حوله کهرمان میپردازیم.

1.حوله حمام(خشک کن)

حوله های خشک کن کهرمان اولین محصول این بازار اینترنتی به شمار میرود. این نوع حوله را میتوانید در انواع طرح ها و رنگ های مختلف سفارش دهید. جم و جور بودن و جذب بالای این حوله کمک میکند تا این حوله را علاوه بر حمام در باشگته های ورزشی و استخر ها و… همراه داشته باشید. این حوله را میتوانید در ابعاد مختلف سفارش دهید. بافت فَرَت در این حوله باعث میشود جذب بالایی داشته باشد و درمدت کوتاهی خشک شود.

حوله حمام سنتی(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله حمام سنتی(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)

 

2.حوله دست و صورت

حوله های دست و صورت فرت با لطافت کم نظیرشان همراه همیشگی شما در طی روز اند. صورت و دست ها در طی روز بیشتر از سایر نقاط بدن در معرض آلودگی و… قرار میگیرند. بنابرین شستن صورت علاوه بر حس تازگی و شادابی پوست شما را در برابر هر بیماریی حفظ میکند. این محصول بازار حوله هم مانند سایر موترد از بافت فرت بهره میبرد. جذب بالا و سرعت خشک شدن زیادش باعث میشود در طی روز حتی بیرون از منزل و محل کار آن را همراه خود داشته باشید.

حوله دست و صورت(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله دست و صورت
(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)

 

3.حوله کلاهی

مو یکی از عوامل مهم در زیبایی افراد به شمار میرود. خشک کردن مو با سشوار و به صورت غیر طبیعی برای سلامت موها مضر است به خصوص زمانی که مو دارای رطوبت باشد آسیب پذیر و شکننده تر است.

همچنین خشک کردن موها مخصوصا برای خانم هایی که موهای بلندی دارند زمانبراست و کار دشواریست. حوله کلاهی فَرَت به علت وجود الیاف طبیعی موهای شما را از حساسیت و خارش رها میکنند و شادابی و طراوت بی نظیری به موهایتان هدیه میدهند.

کلاه حوله ای(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)
کلاه حوله ای(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)

 

4.حوله تن پوش یا روب دوشامبر

یکی از یهترین و منحصر به فرد ترین محصولات بازار حوله کهرمان حوله های روب دوشامبر فَرَت هستند. این محصول بر خلاف محصولات موجود در بازار و بافت فَرَت و عدم وجود پرز ویژگی هایی دارد که خیال هر خریداری را برای خرید روب دوشامبر راحت میکند. روب دوشامبر فرت بر خلاف مدل های معمولی موجود در بازار بسیار کم حجم تر است. شما میتوانید این حوله را حتی در مسافرت همراه داشته باشید. جم و جور بودن و  سرعت خشک شدن زیاد در این نوع حوله میتواند همراه خوبی برای مسافرت های شما باشد.

همچنین قیمت حوله های تن پوش کهرمان بسیار مناسب تر از حوله های موجود دربازار است. چرا که کاشت پنبه در خراسان رضوی به علت شرایط مساعد کاشت این محصول بالاست، که در قیمت تمام شده تمامی محصولات بازارحوله کهرمان تاثیر گذار است.

حوله ربدوشامبر(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)
حوله ربدوشامبر(برای خرید این محصول برروی تصویر ضربه بزنید)

 

5.دستمال های چند منظوره

شما میتوانید منسوجات فَرَت را در قالب دستمال های آشپزخانه، دستمال خودرو، دستمال گرد گیری و دستمال سفره خریداری کنید. استحکام بالا در بافت و رنگ این نوع از منسوجات و عدم پرز دهی این بافت را تبدیل به دستمالی همه کاره کرده است. طرح و رنگ های بسیار زیاد در این نوع دستمال علاوه بر زیبایی به آشپزخانه شما در امورات مختلف آشپزخانه همراهیتان میکند.

 

دستمال چند منظوره(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویرضربه بزنید)
دستمال چند منظوره(برای خرید این محصول و سایر محصولات برروی تصویرضربه بزنید)

این نوع از حوله ها از نظر کاربری و الیاف نخ پنبه کم نظیر اند. و شما عزیزان میتوانید این نوع حوله ها را درانواع مختلف از وب سایت کهرمان خریداری کنید.

 

شما با خرید از کهرمان گامی بلند در راستای زنده نگه داشتن صنایع دستی میهن عزیزمان بر میدارید.

علاوه بر آن حامی بانوان تلاشگر و خوش ذوق این منطقه میگردید. که این محصول را بدون واسطه به دست شما عزیزان میرسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *