آشپزخانه محیطی شاد و پر انرژی با محصولات فَرَت بافی

حوله دست باف نخی فَرَت(برای خرید محصول بر روی تصویر ضربه بزنید)

آشپزخانه قلب یک خانه است!فروشگاه صنایع دستی کهرمان با دقت و تمرکز در روانشناسی رنگ ها، محصولات و منسوجات خود را به بهترین شکل ممکن برای بانوان گرانقدر ایرانی با هر نوع سلایقی فراهم میکند.

رنگ‌بندی یکی از شاخصه هایی که علاوه بر مزیت های خاص این نوع بافت منحصربفرد حول (فرت بافی)در منسوجات مورد توجه ویژه قرار گرفته و شما می‌توانبد مطابق میل و سلیقه خود از بین طرح و رنگ های موجود انتخاب و یا سفارش خاصتان را در کهرمان ثبت کنید.

رنگ ها و تاثیرات آن

همانطور که می‌دانید نقش شگفت انگیز رنگ ها در شادی و سرزندگی تاثیر غیرقابل انکاری دارد.

رنگ ها توانایی زیادی برای تاثیر گذاشتن بر روحیه و خلق و خوی انسان ها دارند ، بنابراین رنگ های منزل ، محل کار و یا لباس هایی که می پوشیم می تواند شادی و سرزندگی را به ما هدیه کند.

رنگ، مهم ترین فاکتوری است که حس شادی را در خانه شما جاری می کند بنابراین تا می توانید با رنگ بازی کنید. وقتی که دیگر از کلمات برای ارتباط برقرار کردن استفاده نمی کنیم، رنگ ها به میان می آیند، چرا که پر از معنا و مفهوم هستند. رنگ ها می توانند حواس ما را تحریک کنند افکار ما را متمرکز کنند و احساسات مان را بیان کنند و در هر موقعیتی، واکنشی متفاوت را ایجاد می کنند.

بررسی رنگ ها از نظر علوم روانشناسی

نظام باستانی پزشکی آیوورودیک در هند که رویکردی کل گرا به مراقبت از بدن (ذهن، جسم و روحیه دارد) نیز به استفاده از رنگ های برای درمان بیماری های گوناگون بر اساس این اعتقاد که رنگ های متفاوت نیروهای شفادهندگی متفاوت دارند می پردازد.

این نظام پزشکی خواص را به طورمعمول به رنگ های رنگین کمان نسبت می دهد:

 

قرمز: انرژی می دهد، نیرو را بالا می برد، گردش خون را تحریک می کند.
آبی: تسکین می بخشد، باعث آرامش و آسودگی می شود، تفکر منطقی را برمی انگیزد.
زرد: انگیزه ایجاد می کند، وضوح ذهنی و توانایی ارتباط گرفتن را ارتقا می دهد.
سبز: سرزندگی و هماهنگی را تشدید می کنند و اثری پایدارکننده دارد.
نارنجی: بی باکی، شورونشاط و هوش را تقویت می کند.
بنفش:ارغوانی: به تقویت اعتمادبه نفس و الهام بخشی یا درون انگیزی کمک کرده و دستگاه عصبی را متعادل می کند.
سفید: همه رنگ ها را در خود دارد؛ برای شفابخشی و هشیاری معنوی خوب است.

جالب است بدانید تمامی رنگ های نام برده شده در محصولات کهرمان به کار برده شده اند.علاوه بر این که رنگ سفید که در برگیرنده تمامی رنگ هاست در اکثر محصولات کهرمان به عنوان رنگ پایه در ترکیب رنگ ها به کار برده شده است.

حوله های چند منظوره فَرَت بافی با رنگ بندی های مختلف:

ممکن است شما نیز نام حوله های چند منظوره را شنیده باشید. این حوله ها با قابلیت های بی نظیر خود می توانند تجربه ای متفاوت را برای شما رقم بزنند. کاربری های مختلف حوله های چند منظوره موجب شده تا بتوانید از آن ها به عنوان دستمال سفره، حوله گردگیری و… استفاده نمایید. کیفیت بالای حوله های چند منظوره می تواند به شما در تمیز نمودن ظروف، لوازم منزل، سفره، وسایل برقی، گردگیری و تمیز نمودن خودرو کمک های قابل توجه ای نماید.

حوله های چند منظوره فرت به هیچ عنوان موجب ایجاد حساسیت پوستی در شما نخواهند شد چرا که جنس پارچه و الیاف مورداستفاده در آن ها کاملا با پوست سازگار می باشد. این پارچه ها عاری از هرگونه پرزدهی هستند و با تمام پارچه هایی که تا به امروز برای تمیز نمودن خانه و آشپزخانه خود مورد استفاده قرار داده اید متفاوت هستند.

علاوه بر آن این محصولات در رنگ بندی های متنوع و شاد مطابق با سلیقه و روانشناسی رنگ ها با قابلیت سفارش خاص مشتری برای رضایت دوچندان شما عزیزان در کهرمان فراهم و موجود می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *